طرز تهیه قارچ سوخاری?

روش تهیه قارچ سوخاری

طرز تهیه قارچ سوخاری?

قارچ سوخاری از جمله پیش غذاهای بسیار لذیذ و خوشمزه است که از غذاهای سوخاری شده بسیار پرطرفدار در رستوران ها و فست فودها به حساب می آید. روش درست کردن قارچ سوخاری بسیار ساده است و به راحتی می توانید در منزل انواع قارچ سوخاری را تهیه کنید. در این مقاله طرز تهیه قارچ سوخاری ساده به روش فست فود و رستوران را آموزش خواهیم داد.

مواد لازم برای تهیه قارچ سوخاری

  • قارچ دکمه ای ریز (به تعداد لازم)
  • پودر سوخاری (یک پیمانه)
  • تخم مرغ (2 تا 3 عدد)
  • روغن سرخ کردنی
  • آرد (3 قاشق غذاخوری)
  • ادویه های لازم (فلفل سیاه، آویشن، پودر سیر، نمک)

جهت خرید انواع قارچ ریز تازه مناسب برای تهیه قارچ سوخاری می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید??

مراحل تهیه قارچ ریز سوخاری

مرحله اول

قارچ های تازه خریداری شده را به طور کامل بشویید، در یک آبکش قرار بدید تا آب آن ها خارج شود، پس از آن قارچ های شسته شده را کاملا خشک کنید.

مرحله دوم

تخم مرغ ها را در یک ظرف بشکنید و هم بزنید تا کاملا سفیده و زرده آن مخلوط شود. می توانید کمی به ظرف تخم مرغ ها نمک اضافه کنید تا مزه دار شود.

مرحله سوم

آرد را در یک ظرف بریزید و ادویه ها را به آرد اضافه کنید و به خوبی مخلوط کنید.

مرحله چهارم

قارچ ها را ابتدا در ظرف آرد بغلطانید و سپس در ظرف تخم مرغ ها بغلطانید تا کاملا به تخم مرغ آغشته شوند.

مرحله پنجم

قارچ های آغشته شده به تخم مرغ را داخل پودر سوخاری قرار دهید و برای تمام قارچ ها این کار را انجام دهید.

مرحله ششم

روغن را داخل ماهیتابه بریزید و بروی حرارت قرار دهید تا گرم شود. سعی کنید به مقدار لازم روغن بریزید که قارچ ها کاملا در روغن قرار بگیرند. قارچ ها را داخل روغن سرخ کنید تا کاملا برشته شوند.ط

مرحله آخر

پس از این که همه قارچ ها را سرخ کردید آن ها را بروی دستمال کاغذی قرار بدید تا روغن اضافی آن خارج شود. قارچ های سوخاری شده را می توانید با انواع سس سرو کنید.

قارچ سوخاری شده

طرز تهیه قارچ سوخاری با ماست

برای تهیه قارچ ریز سوخاری با ماست، باید قارچ ها در مخلوط ماست و ادویه طعم دار شوند. برای این کار بهتر است از ماست های چکیده استفاده شود.

ماست چکیده را در یک ظرف بریزید و ادویه های انتخابی خود را از جمله نمک، فلفل سیاه، آویشن، پودر سیر و… را به ماست اضافه کنید.

قارچ ها را داخل ظرف ماست قرار دهید تا کاملا مزه دار شوند. پس از مزه دار شدن قارچ ها، می توانید قارچ ها را به تخم مرغ و آرد سوخاری آغشته و سوخاری کنید.

طرز تهیه قارچ سوخاری با پنیر پیتزا

برای تهیه قارچ ریز سوخاری شده با پنیر پیتزا، پس از این که قارچ ها را کاملا شستید، پایه قارچ ها را از کلاهک جدا کنید، پس از این که پایه قارچ را جدا کردید مقداری پنیر پیتزا داخل کلاهک قارچ بریزید و بقیه مراحل آغشته کردن به آرد، تخم مرغ و آرد سوخاری را ادامه دهید و قارچ ها را داخل روغن سرخ کنید.

طرز تهیه قارچ ریز سوخاری با دلستر

برای تهیه قارچ ریز سوخاری با دلستر، لازم است از دلسترهای باکیفیت و بدون طعم استفاده کنید.

استفاده از دلسترهای طعم دار خصوصا میوه ای مزه قارچ های سوخاری را کاملا تغییر می دهد، پس بهتر است از دلسترهای بدون طعم استفاده کنید.

دلستر را به مخلوط آرد و ادویه خود اضافه کنید تا مایه ای خمیری شکل به دست آید، پس از آن قارچ ها را اول در داخل خمیر و بعد در پودر سوخاری بغلطانید و سرخ کنید.

فروش قارچ ریز

قارچ دکمه ای ریز از محصولات تولید شده در واحدهای تولید و پرورش قارچ است که از دستچین کردن قارچ های ریز قبل از رشد بیشتر تهیه می شود.

قارچ ریز در فست فودها برای تهیه قارچ سوخاری و همچنین در تهیه ترشی قارچ و قارچ بلنچ شده کامل مورد استفاده قرار می گیرد.

قارچ ریز نسبت به قارچ های معمولی از سایز کوچک تری برخوردار است به همین خاطر بهترین انتخاب برای تهیه قارچ سوخاری می باشد زیرا به راحتی مغز پخت و سوخاری می شود.

برای خرید اینترنتی قارچ دکمه ای ریز سوخاری می توانید به فروشگاه پارسی قارچ مراجعه کنید و با سفارش آنلاین قارچ ریز سبدی و فله ای خرید خود را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

خرید قارچ ریز سوخاری از پارسی قارچ

قارچ دکمه ای ریز سبدی 10 کیلوگرمی

1,050,000 تومان
قارچ دکمه ای ریز از محصولات تولید شده در واحدهای پرورش قارچ می باشد و از جمع آوری قارچ های ریز قبل از رشد بیشتر تهیه می شود. این محصول در فست فودها برای تهیه قارچ سوخاری و همچنین در تهیه ترشی قارچ و قارچ بلنچ شده کامل مورد استفاده قرار می گیرد. قارچ ریز نسبت به قارچ های معمولی از سایز کوچک تری برخوردار است به همین خاطر بهترین…

قارچ دکمه ای ریز سبدی 5 کیلوگرمی

525,000 تومان
قارچ دکمه ای سفید ریز (قارچ سوخاری) به قارچ هایی با سایز نسبتا ریز گفته می شود که مناسب برای ترشی قارچ یا قارچ سوخاری می باشند. برای مصرف قارچ ریز نیاز به برش زدن قارچ ها نیست و بهتر است به صورت کامل استفاده شود. از قارچ ریز برای تهیه قارچ های سوخاری شده، ترشی قارچ و غذاهایی همچون سوپ قارچ استفاده می گردد. مصرف قارچ ریز باتوجه به…

قارچ دکمه ای ریز بسته بندی 1000 گرمی

112,000 تومان
قارچ ریز بسته بندی محصولی با کیفیت و ممتاز از قارچ دکمه ای سفید می باشد که از دستچین شده از قارچ های سایز کوچک و ریز می باشد. قارچ ریز دکمه ای به دلیل اندازه نسبتا کوچک برای تهیه ترشی قارچ، قارچ بلنچ شده کامل، کنسرو قارچ و قارچ سوخاری مورد استفاده قرار می گیرد. قارچ ریز بسته بندی شده به دلیل حجم کمتری که دارد مناسب برای مصارف…

قارچ دکمه ای ریز سبدی 8 کیلوگرمی

840,000 تومان
قارچ دکمه ای سفید ریز یکی دیگر از محصولات قارچ دکمه ای سفید می باشد که به دلیل سایز نسبتا ریز آن به قارچ ریز یا قارچ سوخاری نامیده می شود. از قارچ های ریز دکمه ای می توان برای تهیه انواع ترشی قارچ، کنسرو قارچ، قارچ بلنچ شده کامل و قارچ سوخاری شده استفاده نمود. برای مصرف قارچ دکمه ای ریز نیازی به برش و اسلایس کردن قارچ ها…

نظر خود را بنویسید