پاسخ:

بله. در روش خرید تلفنی، پس از انتخاب نوع محصول، مبلغ مورد نظر پس از هماهنگی لازم با کارشناس فروش به شماره حساب­های اعلام شده واریز گردیده و پس از تائید پرداخت سفارش ثبت خواهد شد.

پاسخ:

برای ثبت سفارش در سایت به مراحل زیر را انجام دهید:

  • ثبت نام در سایت
  • افزودن محصول مورد نظر به سبد خرید
  • نهایی کردن خرید

پاسخ:

بله. پس از ثبت سفارش (تلفنی و اینترنتی)، فاکتور از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. در صورت تمایل، ارسال اصل فاکتور نیز ممکن می­باشد.

پاسخ:

پس از ثبت درخواست اشتراک قارچ، همکاران ما با شما در ارتباط بوده و برنامه زمان بندی تحویل قارچ و مشخصات تحویل گیرنده و آدرس را از شما دریافت خواهند کرد.

پاسخ:

با توجه به انتخاب نوع خرید از فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ دو روش برای پرداخت وجود دارد.

  • روش پرداخت در خرید اینترنتی

در صورت انتخاب خرید اینترنتی قارچ از طریق سایت پارسی­قارچ و یا اپلیکیشن پرداخت از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت و به روش پرداخت اینترنتی انجام می­گردد.

  • روش پرداخت در خرید تلفنی

در صورتی که روش خرید تلفنی انتخاب شود، مبلغ مورد نظر پس از هماهنگی لازم با کارشناس فروش به شماره حساب­های اعلام شده واریز گردیده و پس از تائید پرداخت سفارش ثبت خواهد شد.

پاسخ:

در هر مرحله از خرید (ثبت خرید، آماده سازی و حمل) پیامک­ های اطلاع رسانی در رابطه با مراحل آماده سازی و حمل محصول شما ارسال می­ گردد. همچنین می ­توانید با تماس با بخش پشتیبانی و فروش فروشگاه اینترنتی پارسی ­قارچ سفارش خود را پیگیری نمایید.

پاسخ:

الف) سفارشات قبل از ساعت 10 هر روز، از ساعت 16 تا 20 همان روز تحویل می گردد.
ب) سفارشات از ساعت 10 صبح تا 13 هر روز، قبل از ظهر روز بعد تحویل می گردد.

ج) سفارشات از ساعت 13 هر روز تا 10 صبح روز بعد، قبل از ظهر روز بعد تحویل می گردد.

د) در سفارشات زمان دار، تاریخ تحویل توسط مشتری تعیین می گردد.

پاسخ:

خیر. با توجه به اینکه فروشگاه آنلاین پارسی ­قارچ فروشگاه اینترنتی می ­باشد و در دفتر مرکزی محصول قابل عرضه موجود نمی­ باشد امکان خرید حضوری وجود ندارد.

پاسخ:

بله. با داشتن آدرس و مشخصات تحویل گیرنده می­توانید شخص دیگری را به­عنوان تحویل گیرنده معرفی نمایید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید. می توانید از طریق  شماره های زیر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و به صورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

دفتر اصفهان: 09331041004