درباره پارسی قارچ

پارسی قارچ مرجع تخصصی بررسی و آشنایی با انواع قارچ خوراکی  و محصولات مرتبط و فروش اینترنتی این محصولات در ایران است. انواع مختلف قارچ خوراکی با تنوعی بی‌نظیر در بسته بندی های متنوع از محصولات تولیدی بهترین برندهای مطرح در پارسی قارچ عرضه می‏‏‏‌شود. پارسی قارچ در تلاش برای در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی قارچ خوراکی در ایران با تنوعی بسیار بالا از تولیدات بهترین تولید کنندگان قارچ خوراکی، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

کاربران و مشتریان پارسی قارچ می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای بهترین انتخاب قارچ خوراکی مورد نظر خود، وب سایت پارسی قارچ (parsigharch.com) را بررسی نموده و با حداکثر اطمینان محصول  مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمايند. ما بر اين باوريم که همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پارسی پارسی قارچ می‌باشد.

ما جمعي از توليد کنندگان قارچ خوراکی و متخصصین حوزه فناوری اطلاعات کشور در راستاي حمايت از مصرف کنندگان و توليد کنندگان قارچ خوراکی، بر آن شديم تا با در هم آميختن تکنولوژي و طبيعت حساس و مثمر اين صنعت بتوانيم راه را براي رفع چالش​هاي مطرح در صنعت قارچ خوراکی هموار نماييم. متوليان صنعت قارچ خوراکی در کشور با چالش هاي زيادي در اين صنعت به خصوص در حوزه بازاریابی و فروش روبرو هستند.

 برخي از چالش های صنعت تولید و پرورش قارچ خوراکی

 1. وجود واسطه هاي زيادي بين توليد کنندگان و مصرف کنندگان در این صنعت
 2. قيمت پايين قارچ خوراکی در سمت توليد کنندگان و قيمت بالاي اين محصولات برای مصرف کنندگان
 3. عمر کوتاه قارچ خوراکی به دليل زمان تلف شده بين برداشت محصول و مصرف و همچنین ماهیت محصول
 4. نگهداشت ناصحيح و غير استاندارد از زمان برداشت محصول تا زمان مصرف و حتي پس از آن
 5. ضعف در مدیریت عرضه و تقاضا

در جهت نیل به این مهم توجه به توسعه روز افزون اينترنت در کشور عزيزمان ايران و تمايل مردم براي استفاده از تکنولوژي هاي روز و دنیای مجازی در انجام امور روزمره که از ويژگي هاي مهم کشورهاي در حال توسعه مي ​باشد می­ تواند کارگشا باشد.

با عنایت به موارد فوق، تصمیم به راه اندازی و عملیاتی نمودن سامانه عرضه مجازی قارچ خوراکی و محصولات مرتبط نمودیم.

در اين فروشگاه مجازي علاوه بر تأمين مايحتاج مصرف کنندگان در اين صنعت، سعي بر افزايش اطلاعات عمومي لازم براي حفظ و نگهداري انواع قارچ خوراکی خواهيم داشت.

ما مصمم هستیم که با در نظر گرفتن موارد زیر براي دستيابي به هدف والای خود يعني حمايت از مصرف کنندگان و توليد کنندگان و ترويج فرهنگ استفاده از قارچ خوراکی و محصولات مرتبط در جامعه و درهم آميختن طبيعت زيبا با زندگي ماشيني جامعه امروزي براي ايجاد زندگي با کيفيت بالاتر، تلاش نماييم.

اين موارد عبارتند از :

 1. ایجاد سهولت خرید و دسترسی آسان مصرف کنندگان
 2. امکان خرید قارچ خوراکی با قیمت مناسب توسط مصرف کنندگان
 3. به حداقل رساندن زمان برداشت محصول تا تحویل به مشتری و در نتیجه در اختیار قراردادن محصول با عمر بيشتر و کیفیت بالا به مشتریان
 4. تحویل سفارشات قارچ خوراکی در کوتاه ترین زمان منطقی ممکن با استفاده از شبکه توزیع گسترده و چابک
 5. امکان انتخاب انواع قارچ خوراکی و یا محصولات مرتبط به سلیقه مشتري
 6. اشاعه فرهنگ و روش استفاده از قارچ خوراکی در سبد غذایی جامع

اهداف پارسی قارچ: خرید و فروش عمده انواع قارچ خوراکی در کشور

پارسی قارچ مرجع تخصصی خرید و فروش عمده انواع قارچ خوراکی و فرآورده های قارچ در کشور می باشد که به عنوان عرضه کننده قارچ در بستر آنلاین جهت تامین نیازهای داخلی و صادرات قارچ به کشورهای منطقه در تلاش است. در این سامانه انواع قارچ تازه بسته بندی شده و فله، قارچ اسلایس شده و قارچ بلنچ شده به فروش می رسد.

انواع مختلف قارچ خوراکی با تنوعی بی‌نظیر در بسته بندی های متنوع از محصولات تولیدی بهترین برندهای مطرح در پارسی قارچ عرضه می‏‏‏‌شود. پارسی قارچ در تلاش برای در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی قارچ خوراکی در ایران با تنوعی بسیار بالا از تولیدات بهترین تولید کنندگان قارچ خوراکی، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

کاربران و مشتریان پارسی قارچ می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای بهترین انتخاب قارچ خوراکی مورد نظر خود، وب سایت پارسی قارچ parsigharch.com را بررسی نموده و با حداکثر اطمینان محصول مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمايند. ما بر اين باوريم که همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پارسی پارسی قارچ می‌باشد.

همکاری پارسی قارچ با تولیدکنندگان برتر قارچ خوراکی در کشور

پارسی قارچ با ارائه طیف گسترده‏‌ای از تولیدات معتبرترین برند های تولید قارچ و محصولات مرتبط کشور و با همکاری نزدیک با این تولید ‏کنندگان مطرح در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با سلایق متفاوت را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب، مشاوره رایگان نيز از اولویت‏‌های پارسی قارچ محسوب می‌شود.

پارسی قارچ با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان تخصصی و کارشناسی در تعاملات خود با تولید‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین کیفیت را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و پارسی قارچ نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت پارسی قارچ و اپلیکیشن مربوطه و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در پارسی قارچ بوده است. همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با ‏کیفیت‏‌ترین و به ‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید قارچ خوراکی در وب سایت پارسی قارچ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.