حریم خصوصی

گواهی پروتکل (SSL (Socket Secure Layer

پارسی­ قارچ برای اطمینان از امنیت اطلاعات مشتریان و حفظ و رعایت حریم خصوصی اطلاعات مشتریان خود تلاش نموده و بر اساس این تلاش موفق به کسب گواهی پروتکل (SSL (Socket Secure Layer شده است.

بر اساس این استاندارد و با قابلیت ­های ایجاد شده روی سایت پارسی­ قارچ، کلیه­ ی اطلاعات مبادله شده بین مشتریان و سایت به گونه ­ای کد گذاری خواهد شد که امنیت و اعتبار بالا برای مشتریان پارسی­ قارچ ایجاد می ­نماید.

(تبادل اطلاعات به صورت محرمانه و کد شده انجام و امکان هک شدن و سرقت اطلاعات منتفی می­ گردد).

 

حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران

در طی پروسه­ ی ثبت نام، نظر سنجی و یا خرید، وب‌سایت برخی اطلاعات شخصی، نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس، پست الکترونیکی (ایمیل) و … را در خواست می­ نماید.

در عین حال که کلیه فعالیت‌های پارسی ­قارچ قانونی و مبتنی بر قوانین و استانداردهای تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، پارسی­ قارچ برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد.

پارسی قارچ امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم سازد.

پارسی­ قارچ ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پارسی ­قارچ را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها می‌باشد.

 

شماره تماس و پیامک پارسی قارچ

توجه داشته باشید که 5000203015515 شماره‌ای است که پارسی­ قارچ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند.

همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پارسی قارچ را به اطلاع کاربران می‌رساند

روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق شماره پیامک 5000203015515 وجود ندارد.

ممکن است پارسی­ قارچ از طریق شماره 5000203015515 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پارسی ­قارچ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پارسی­ قارچ است

در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@parsigharch.com اطلاع دهید.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن­ های تماس با پارسی قارچ:

دفتر اصفهان: 09331041004