قارچ دکمه ای بلنچ دبه ای 10 کیلوگرمیMR0420300000


2,000,000 تومان

برای فعال شدن سبد خرید و نمایش قیمت ، گزینه های محصول را از کادر بالا انتخاب کنید.

آخرین بروزرسانی : 14 آبان, 1402

بلنچ کردن قارچ علاوه بر بالا بردن ماندگاری قارچ موجب سفید شدن قارچ نیز می شود که از سیاه شدن قارچ در هنگام پخت جلوگیری می کند و ظاهری زیبا به غذا می بخشد. از قارچ بلنچ شده می توان همچون قارچ ساده در انواع غذاها و فست فودها استفاده کرد.

قارچ بلانچ شده از فرآورده های قارچ سالن های تولیدی قارچ می باشد که در دبه های 10 کیلوگرمی به فروش می رسد.

از قارچ بلانچ شده در کارخانه های کنسروسازی برای تهیه انواع کنسرو قارچ، کنسرو لوبیا با قارچ و در کارخانه های تولید فرآورده های گوشتی برای تولید سوسیس و کالباس و همچنین در کارخانه های تهیه غذای سرد برای تولید انواع ساندویچ سرد با قارچ، الویه با قارچ، سالاد مرغ و قارچ استفاده می شود.

بلانچ قارچ دکمه ای با دبه 10 کیلوگرمی را می توانید از فروشگاه اینترنتی قارچ و محصولات وابسته پارسی قارچ با درجه کیفیت های سوپر و درجه یک خریداری نمایید.

جهت خرید اینترنتی قارچ دکمه ای سفید بلنچ شده و قارچ اسلایس بلنچ شده با ماندگاری بالا به صورت قارچ بلنچ شده فله ای با برترین کیفیت و نازل ترین قیمت به فروشگاه اینترنتی عمده فروشی قارچ پارسی قارچ مراجعه نمایید.

فروشگاه اینترنتی خرید قارچ و محصولات مرتبط پارسی قارچ عرضه کننده با کیفیت ترین محصولات فرآوری شده از قارچ دکمه ای همچون  قارچ بلنچ شده، قارچ اسلایس شده و ترشی قارچ می باشد.