شهسوار

هیچ محصولی یافت نشد.

مجتمع کشت و صنعت تولید و بسته بندی قارچ شهسوار

تاریخچه تولیدی قارچ شهسوار:
مجتمع کشت و صنعت قارچ شهسوار فعالیت خود را با مدیریت آقای مهاجرانی و در سال ۱۳۹۲ آغاز نمود. شروع فعالیت این مجموعه با ظرفیت تولید سالانه 380 تن قارچ خوراکی در سال و در زمینی به مساحت 12000 متر مربع در منطقه وردشت سمیرم با تولید قارچ خوراکی آغاز کرد و طی مدت کوتاه با گسترش فعالیت در راستای اشتغال زایی پایدار، این واحد موفق به اخذ مجوز توسعه در سال ۱۳۹۶ با تولید ۴۶۰ تن در سال گردید.
واحد شهسوار به عنوان کار آفرین و فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی با تلاش خستگی ناپذیر و با تکیه به مفاهیم دینی و همچنین توانایی محل و پایبندی به ارزش های اللهی در زمینه تولید خاک پوششی با اشتغال زایی حدود ۶۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر غیر مستقیم مشغول فعالیت می باشد. در راستای کنترل بازار نیز محصولات فرآوری اعم از قارچ بلنچ شده و ترشی قارچ در دستور کار مجتمع کشت و صنعت قارچ شهسوار قرار گرفته است.

محصولات تولیدی واحد شهسوار:
این واحد در حال حاضر انواع محصولات قارچ، همچون قارچ دکمه ای سفید بسته بندی با وزن های ۲۰۰ و ۴۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی، قارچ دکمه ای سفید فله ای با بسته بندی های کارتنی ۵ کیلویی و سبدی ۴و ۵ و 8 کیلوگرمی را تولید و به بازار عرضه می کند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه